Для початку розглянемо усі варіанти розробки сайтів безкоштовно. Ви маєте всього два варіанти:
- Реєстрація на торговому майданчику prom/zakupka/allbiz
- Установка CMS на безкоштовний хостинг
Реєстрація на торговому майданчику
Цей варіант найпростіший для розміщення товарів та їх презентації. В наш час існує вже безліч торгових майданчиків, які мають функціонал обробки замовлень та додавання товарів. Але кожен із майданчиків має свої обмеження, у вигляді додавання кількості товарів. Також варто врахувати, що Ви не зможете проводити будь-які доробки сайту і з Вас постійно тягнути гроші, щоб розширити можливості всередині майданчика.
Установка CMS на безкоштовний хостинг
CMS — Це система управління сайтом, яка дозволяє, у разі інтернет-магазину, зручно взаємодіяти з контентом (наповненням) на сайті. У цю систему вже закладено весь необхідний функціонал для роботи інтернет-магазину.
Які CMS існують для інтернет-магазину
- OpenCart
- Magento
- Prestashop
та ін.
Яку безкоштовну CMS вибрати для інтернет-магазину
Принципова відмінність для звичайного користувача — мінімальний. Всі CMS мають конкурентний функціонал та можливості. Від себе рекомендую OpenCart, оскільки він має широке співтовариство, багато готових модулів, простий і дешевий у подальшому доопрацюванні.
Як завантажити CMS, зареєструвати домен та завантажити на хостинг
- Ось пряме посилання на скачку ZIP архіву сайту з офіційного сайту OpenCart 3.0.2.1
- Якщо Вам потрібний безкоштовний домен, використовуйте сервісNIC.ua. Підберіть вільний домен у зоні .pp.ua , підтвердіть його на сайті. pp.ua.
- Рекомендую використовувати платний хостинг, так як безкоштовні завжди дають збої в роботі, я часто користуюся — Хостинг Hostland
- В панелі керування доменом Вам потрібно перенаправити зареєстрований домен на NS (нейм сервера) хостингу Hostland (ns.hostland.ru ns3.hostland.ru). Зазвичай кілька годин вистачає на процес прикріплення домену.
- У панелі керування хостингом прикріпіть домен на вкладці «Домени» і додайте свій зареєстрований домен.
- Далі необхідно створити базу даних, де зберігатиметься інформація сайту. Для цього переходимо на вкладку «MySql», там спочатку створюємо користувача, а потім базу даних підв'язану до цього користувача. Ці дані потрібно буде прописати на етапі №8.
- Далі необхідно завантажити саму файлову систему, той самий ZIP архів із сайтом, який ми качали на пункті №1. У панелі управління хостингом, перейдіть на вкладку «FTP/Файли», «Файловий менеджер», далі перейдіть в папку свого домену, далі «htdocs», далі «www». У цю папку перетягніть або завантажте свій ZIP архів, як тільки архів завантажиться, натисніть правою кнопкою по ньому і «розпакувати архів» — «Тут».
- Перейдіть у браузері на свій домен і виконуйте інструкції, на момент введення даних введіть доступи отримані на кроці №6.
Я спеціально не став конкретно робити інструкцію, щоб Ви мали можливість самостійно розбиратися і запам'ятовувати алгоритм дій. Якщо виникли труднощі, пишіть у коментарі.
Все… Ваш сайт готовий! Успіхів!
Також, якщо Ви серйозно налаштовані будувати бізнес, наполегливо рекомендую звернутися до фахівців з розробки веб-сайтів, наприклад хороша фірма розробка сайтів в Україні .